Kint (2.3.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Remove
sl: Odstrani

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Warning
sl: Opozorilo
