Kint (2.3.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Text
th: ข้อความ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Warning
th: การเตือน
