Kint (2.3.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Remove
uk: Вилучити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Text
uk: Текст

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: Warning
uk: Попередження

en: Plain
uk: Простий

en: Renderer
uk: Відображувач
