Kint (2.3.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Remove
vi: Xoá

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Text
vi: Văn bản

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Plain
vi: Đơn giản
