Kint (2.3.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Remove
af: Verwyder

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Warning
af: Waarskuwing
