Kint (2.3.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Text
ast: Testu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Custom
ast: Personalizáu
