Kint (2.3.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Remove
bg: Премахни

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Text
bg: Текст

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Custom
bg: Персонализиран
