Kint (2.3.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর
