Kint (2.3.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག
