Kint (2.3.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Text
cy: Testun

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Custom
cy: Addasu

en: Plain
cy: Plaen
