Kint (2.3.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Text
el: Κείμενο

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Plain
el: Απλό
