Kint (2.3.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Text
eu: Testua

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Warning
eu: Kontuz
