Kint (2.3.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Add
hi: जोड़ें

en: Text
hi: लेख

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Plain
hi: सादा
