Kint (2.3.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Text
hr: Tekst

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Plain
hr: Obični
