Kint (2.3.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Text
hu: Szöveg

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Renderer
hu: Megjelenítő
