Kint (2.3.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Remove
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Add
id: Tambah

en: Text
id: Teks

en: Date format
id: Format tanggal

en: Custom
id: Tersuai

en: Warning
id: Peringatan

en: Plain
id: Biasa
