Kint (2.3.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Remove
jv: Buwang

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Text
jv: Teks

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: Warning
jv: Weling
