Kint (2.3.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Warning
ka: გაფრთხილება
