Kint (2.3.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Remove
kk: Өшіру

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Custom
kk: Өзгертпелі
