Kint (2.3.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Remove
lv: Izņemt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Text
lv: Teksts

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Plain
lv: Vienkāršs
