Kint (2.3.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Remove
mn: Устгах

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц
