Kint (2.3.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Text
mr: अक्षर

en: Date format
mr: तारीख आराखडा
