Kint (2.3.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Remove
sv: Ta bort

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: Date format
sv: Datumformat

en: Custom
sv: Anpassad

en: Warning
sv: Varning

en: Plain
sv: Enkel
