Kint (2.3.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Text
ta: உரை

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை
