Kint (2.3.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Remove
tr: Kaldır

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Text
tr: Metin

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Custom
tr: Özel

en: Warning
tr: Uyarı

en: Plain
tr: Sade
