Kint (2.3.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Text
ug: تېكىست

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Plain
ug: ئاددى
