Kint (2.3.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add
ur: شامل کریں

en: Text
ur: متن

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Warning
ur: انتباہ
