Kint (2.3.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Development
az: Develop

en: Remove
az: Çıxart

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Text
az: Mətn

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Plain
az: Düz
