Kint (2.3.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Remove
cs: Odstranit

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Warning
cs: Varování

en: Plain
cs: Obyčejný
