Kint (2.3.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Text
ne: अक्षर

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Warning
ne: चेतावनी
