Kint (2.3.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Text
nl: Tekst

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Plain
nl: Plat
