Kint (2.3.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Warning
te: హెచ్చరిక
