Kint (2.3.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Remove
ca: Elimina

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Warning
ca: Avís

en: Plain
ca: Pla
