Kint (2.3.3) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Remove
da: Fjern

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Text
da: Tekst

en: Date format
da: Datoformat

en: Custom
da: Tilpasset

en: Warning
da: Advarsel

en: Plain
da: Enkel

en: Helper functions
da: Hjælpefunktioner

en: Rich
da: Avanceret
