Kint (2.3.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Remove
it: Elimina

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Add
it: Aggiungi

en: Text
it: Testo

en: Date format
it: Formato data

en: Custom
it: Personalizzato

en: Warning
it: Avviso

en: Plain
it: Semplice
