Kint (2.3.3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Text
ku: دەق

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Warning
ku: ئاگاداری
