Kint (2.3.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
