Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Version
af: Weergawe

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: System
af: Stelsel

en: Show
af: Vertoon

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
