Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Version
bg: Версия

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: System
bg: Система

en: General
bg: Общи

en: Show
bg: Покажи

en: Hide
bg: Скрий

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Show row weights
bg: Покажи теглото на редовете

en: Hide row weights
bg: Скрий редовете с тегло
