Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Version
cs: Verze

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Database
cs: databáze

en: Custom
cs: Vlastní

en: Up
cs: Nahoru

en: System
cs: Systém

en: General
cs: Obecné

en: Close
cs: Zavřít

en: Show
cs: Ukázat

en: Hide
cs: Skrýt

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Sidebar Left
cs: Levý boční panel

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Show row weights
cs: Ukaž váhy řádků

en: Hide row weights
cs: Skryj váhy řádků

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
