Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ
