Kite 9 & 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Version
ur: ورژن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد
