Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Version
ar: النسخة

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Web Server
ar: خادم الشبكة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Custom
ar: مخصص

en: Up
ar: اعلى

en: System
ar: النظام

en: General
ar: عام

en: Close
ar: إغلاق

en: Show
ar: عرض

en: Hide
ar: إخفاء

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Memory limit
ar: حد الذاكرة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Show row weights
ar: إظهار أوزان الأسطر

en: Hide row weights
ar: إخفاء أوزان السطور

en: Book traversal links for
ar: كتاب روابط اجتياز لـ
