Kite 9 & 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Version
az: Versiya

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Up
az: Yuxarı

en: System
az: Sistem

en: General
az: Əsas

en: Close
az: Bağlı

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
