Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Version
be: Версія

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Database
be: База дадзеных

en: Custom
be: Паводле настроек

en: System
be: Сістэма

en: General
be: Агульны

en: Show
be: Паказаць

en: Hide
be: Схаваць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Show row weights
be: Паказаць вагу радка

en: Hide row weights
be: Схаваць вагу радка
