Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Show
dz: སྟོན།
