Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Version
gl: Versión

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Custom
gl: Personalizado

en: Up
gl: Arriba

en: System
gl: Sistema

en: General
gl: Xeral

en: Close
gl: Pechar

en: Show
gl: Amosar

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Hide
gl: Agochar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Show row weights
gl: Mostrar pesos da fila

en: Hide row weights
gl: Ocultar pesos da fila

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
