Kite 9 & 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Up
gu: ઉપર

en: General
gu: સામાન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
