Kite 9 & 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Version
he: גירסה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Custom
he: מותאם

en: Up
he: עולה

en: System
he: מערכת

en: General
he: כללי

en: Close
he: סגירה

en: Show
he: הצג

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Hide
he: הסתרה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Show row weights
he: הצגת משקלי שורות

en: Hide row weights
he: הסתרת משקלי שורות

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל

en: General System Information
he: מידע על המערכת
