Kite 8 9 10 Drupal Theme (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Version
hr: Inačica

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Up
hr: Gore

en: System
hr: Sustav

en: General
hr: Općenito

en: Show
hr: Prikaži

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Hide
hr: Sakrij

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Show row weights
hr: Prikaži težinu redova

en: Hide row weights
hr: Sakrij težinu redova
